Торонто Раптърс надви Милуоки Бъкс със 118-112 след две продължения

...

Торонто Раптърс надви Милуоки Бъкс след две продължения

Торонто Раптърс надделя Милуоки Бъкс със 118-112 след две продължения и понижи изоставането си във финалната серия на Източната конференция на 1-2 победи.

След повече от три часа на площадката Торонто завоюва непривлекателния мач в " Скотиябанк Арена ". Срещата беше изпъстрена с пропуснати стрелби, неточности и фаулове.

Торонто Раптърс - Милуоки Бъкс 118-112пр (30-21, 28-30, 19-24, 19-21, 7-7пр, 15-9пр)
 Голдън Стейт е на победа от край в НБА след мощно второ полувреме против Портланд

" Воините " заличиха пасив от 18 точки

Домакините водеха от самото начало, само че Крис Мидълтон съумя да поправя неточност в края и вкара дуела в добавено време след 96-96. В първите спомагателни пет минути Джордж Хил вкара два наказателни удара за 103-103, а Коуи Ленард изпусна да реши мача от комфортно състояние.

В началото на второто продължение Янис Антетокунмпо напусна за 6 фаула, което доста отслаби Бъкс. Гостите не можаха де се провеждат и Раптърс измъкнаха триумфа.

Коуи Ленард игра 52 от 58 игрови минути и наниза 36 точки. Той открадна топката и заби 2 минути преди края на продълженията, когато разликата стана 3 точки в интерес на Торонто.

Четвъртият мач от серията е още веднъж в Торонто и ще се организира в нощта на вторник против сряда от 03:30 часа.