Торино изкова втората си победа от началото на 2021 година,

...

Торино удари пряк конкурент в дъното

Торино изкова втората си победа от началото на 2021 година, побеждавайки с 1:0 Каляри при гостуването си в Сардиния. Срещата сред двата отбора бе от 23-ия кръг на Серия " А ". Успехът на " Биковете " бе с двойна цена, тъй като бе против директен съперник в борбата за оцеляването си.

Първото полувреме мина напълно под диктовката на домакините, които сътвориха доста положения, само че направиха доста пропуски.

През второто полувреме Торино се посъвзе и изчака своя късмет, който пристигна в 76-ата минута. Тогава при едно центриране от корнер Глейсон с глава порази вратата на противника за 0:1.

Така Торино събра актив от 20 точки на 17-ото място и дръпна с 5 на своя противник, който остава под чертата на 18-ата позиция с 15 точки.

Серия А 23 кръг, петък 19 февруари  Каляри 0:1краен резулат  Торино