Торино и Сампдория не се победиха в мач от 9-ия

...

Торино и Сампдория се бориха доста, но не се победиха

Торино и Сампдория не се победиха в мач от 9-ия кръг на Серия А. Двата отбора приключиха 2:2 на " Стадио Олимпико Ди Торино ".

По този метод, Самп е на 11-ата позиция с 11 точки, до момента в който " биковете " са в зоната на изпадащите, заемайки 18 место с 6 пункта. Днешната среща бе много оспорвана. В 7-ата минута Белоти от състава на домакините вкара попадение, само че то бе анулирано поради засада след преразглеждане с ВАР-системата.

В 25-ата минута гол въпреки всичко имаше. Отново Белоти се озова в стрелкова позиция след подаване на Синго. В 54-ата минута Самп изравни посредством Кандрева. Девет минути по-късно Кандрева отигра чудесно подаване на Куалярела, като се озова непокрит в наказателното поле и прокара топката зад Сириги за 1:2.

В 77-ата минута Меите скочи най-високо в наказателното поле, с цел да засече топка от корнер, изпълнен от Верди. Добре ориентираният му удар с глава попадна неспасяемо във вратата за крайното 2:2.