Тодор Алексиев поведе волейболния Олимпиакос към 29-та титла на Гърция.

...

Тодор Алексиев поведе Олимпиакос към поредна титла на Гърция

Тодор Алексиев поведе волейболния Олимпиакос към 29-та купа на Гърция.

Българинът наниза 17 точки за успеха като посетител над ПАОК с 3-1 (23-25, 25-21, 25-17, 25-15). В първия дуел " червено-белите " бяха надиграли изрично съперниците си 3-0 гейма.

Йерун Раувердинк приключи с 21 точки, канадският диагонал Гавин Шмит се отличи с 18 точки. За домакините от ПАОК най-резултатен беше Нийлс Клапвайк с 22 точки.

Третият дуел сред двата отбора е на 9 май, четвъртък, от 18:30 часа. При победа Олимпиакос ще вдигне следващата си купа.
 Силвано Пранди разгласи разширения състав на националния тим за Лигата на нациите

На 21 май ще бъде избрана окончателната група от 25 играчи, които ще могат да вземат участие в Лигата.