Точно осем минути бяха необходими на мегазвездата Кристиано Роналдо, за

...

Кристиано Роналдо вече къса мрежи за Ювентус

Реал Мадрид прави бенефис на Роналдо
Точно осем минути бяха нужни на мегазвездата Кристиано Роналдо, с цел да означи първия си гол за Ювентус, въпреки и в неофициалния си дебют.

Това се случи при разгрома с 5:0 над младежкия тим на " Старата госпожа " в дуел, с който по традиция Ювентус започва сезона. Роналдо дебютира с попадение за италианския първенец, а голът му провокира овациите на натрупалата се аудитория в дребното градче Вилар Пероза. CR7 разпечата вратата на " примаверата " след ужасно подаване на Федерико Бернардески.

Вторият гол бе дело на Емре Джан в 17-ата минута, който насочи неспасяем удар от към 25 метра. Последваха две попадения във вратата на Лориа, осъществени от Паоло Дибала в 31-ата и 40-ата минути. През второто полувреме Юве стигна до пети гол, дело на Клаудио Маркизио в 54-ата минута.

Официалният дебют на Роналдо за Ювентус ще бъде на 16 август при гостуването на Киево във Верона от първия кръг на Серия А.
Източник: offnews.bg