Тийнейджърът е един от най-очакваните таланти, излизали някога от академията

...

Футболистът на Ливърпул Риан Брюстър е спечелил две европейски титли без да е играл

Тийнейджърът е един от най-очакваните гении, излизали в миналото от академията на Ливърпул. Въпреки че към момента се възвръща от травма, Брюстър въпреки всичко бе на пейката нощес, когато Ливърпул победи Челси на финала за Суперкупата на УЕФА.
 Ливърпул победи Челси след дузпи и сграбчи Суперкупата на Европа
Нова истанбулска драма с положителен край за Ливърпул

" Червените " завоюваха Суперкупата на Европа след дузпи против Челси

Младокът не взе присъединяване в дуела, само че все пак получи следващ орден в СV-то си. Сега той има извоювани две европейски трофеи без да е играл даже минута. И до момента в който Манчестър Сити по всякакъв начин се опитваха да завоюват Шампионската Лига, Брюстър си стои с два медала на врата, извоювани без капка пот. Английският нападател наблюдаваше от пейката по какъв начин тимът му победи Барселона с 4:0 в мача-реванш от ШЛ, а по-късно надделя и Тотнъм на финала с 2:0. Риан Брюстър си завоюва репутацията на един от най-вълнуващите младоци след изявите си на Световното състезание за младежи до 17 години през 2017 година На четвъртфиналите и полуфиналите той означи по три гола против Съединени американски щати и Бразилия. Англия завоюва шампионата в Индия, като тогава футболистът на Ливърпул приключи като голмайстор с маркирани 8 гола.
 Ориги увери: Всеки от играчите в тима е гладен за победи

" Искам да оказа помощ, с цел да реализираме високи резултати "