Тивът на Септември (София) записа първа загуба в контролните срещи,

...

Монтана победи Септември в Драгалевци

Тивът на Септември (София) записа първа загуба в контролните срещи, част от подготовката за баража за влизане в Първа лига! Играчите на Милен Радуканов отстъпиха с 1:2 от Монтана като хазаин. Те позволиха ранно попадение във втората минута на срещата, когато Николай Минков се разписа след подаване на Сергей Георгиев. Домакините пропуснаа до края на първата част доста положителни обстановки да възстановят равенството. В средата на второто полувреме, септемврийци инкасираха още едно попадение в своята врата, което беше дело на Атанас Илиев. Таранът се разписа в 67-ата минута след ново подаване на Георгиев. Крайното 1:2 бе завършено от Кристиян Тасков след центриране на младия Кирил Киров, който дойде от юношите на Левски. Младокът игра под управлението на Петър Хубчев две контроли през есента в Банско, като и в двете се регистрира с асистенции. Следващата другарска среща за Септември е в сряда от 17:00ч., а съперник ще бъде Кариана Ерден.