Тимовете на Верона и Сампдория не излъчиха победител в среща

...

Верона и Самп не излъчиха победител след 45-минутна престрелка

Тимовете на Верона и Сампдория не излъчиха победител в среща от петия кръг в Серия " А ", приключила 0:0. Двата тима проспаха първото полувреме, по-точно хвърлиха доста сила в него, само че ситуациите пред двете порти липсваха. След почивката обаче двамата вратари Николас и Кристиан Пуджони престанаха да гледат срещата безучастно, като изключително първият се отличи с 1-2 отлични намеси.

Пред вратата на " моряците " пък пропуск направи младата вяра Мойс Кийс, който влезе като запаса към края. Пред Пуджони не сполучи и Даниел Беса от домакините. Джанлука Капрари пък накара Николас да избавя със сетни старания мрежата си в 73-ата минута. Равенството е по-добро за гостите от Генуа, които не престават да нямат загуба от началото на сезона, назад - Верона към момента няма победа.

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Серия А 5 кръг, сряда 20 септември  Верона 0:0краен резулат  Сампдория