Тимовете на „Първа Атомна“/Козлодуй/ и „Вихър“/Славяново/ не успяха да се

...

Равенство във втората контрола на ОФК „Първа Атомна“

Тимовете на „ Първа Атомна “/Козлодуй/ и „ Вихър “/Славяново/ не съумяха да се победят на градския стадион в Славяново, завършвайки с еднакъв резултат – 0:0.
Срещата, стартира с лек домашен напън, само че футболистите от Козлодуй съумяха да се оправят и да изнесат играта пред противниковата врата, като през първото полувреме сътвориха няколко преференциални положения за гол, само че вратарят на домакините съумя да се оправи с заплахите.
През втората част „ Първа Атомна “ търсеше повече успеха и стоеше много по-добре на терена от противника си, само че неналичието на шанс ги лиши от победа. Треньорът на мъжкия отбор на Козлодуй Николай Нинов остана удовлетворен от контролата, само че видя и много неточности на състава, които отдаде на още ранния стадий от лятната подготовката и едвам втората контрола на отбора.
Тимът продължава заниманията си на градския стадион в Козлодуйи ще търси противник за контрола тази събота.
Източник: bulnews.bg