Тимовете на Ипсуич и Шефилд Уензди завършиха 2:2 в двубой

...

Ипсуич - Шефийлд Уензди 2:2 /репортаж/

Тимовете на Ипсуич и Шефилд Уензди приключиха 2:2 в дуел от 18-ия кръг на Чемпиъншип.

След нулево първо полувреме двата отбора си нанизаха цели 4 попадения след почивката. Джо Гарнър откри резултата за Ипсуич в 48-ата минута, когато Уестууд беше матиран, а попадението пристигна след осъществяване на корнер.

В 64-ата минута на срещата Джордан Спенс игра с ръка в наказателното поле на Ипсуич и от точката на дузпата Хупър изравни резултата.

Ипсуич още веднъж взе превес в резултата, откакто в 70-ата минута вкараха втори гол. В 90-ата минута на срещата Нухио възвърне равенството, с цел да подсигурява точката в актива на "кукумявките ". Той засече с глава центриране отляво при офанзива на отбора.

В класирането Ипсуич заема 9-ото място в класирането с актив от 26 точки, а Шефилд Уензди са на 11-ото място с 25.