Тимът на Валенсия се класира за четвъртфиналите в турнира за

...

"Прилепите" се реваншираха, продължават към четвъртфиналите

Тимът на " Валенсия " се класира за четвъртфиналите в шампионата за Купата на краля. " Прилепите " победиха " Спортинг " Хихон с 3:0 на своя " Местая ", като по този метод се реваншираха на последователите си за изненадващото проваляне с 1:2 в първия мач.

Така тимът на Марселино продължава напред с общ резултат 4:2.

Двубоят не предложи доста и до полувремето двата състава не съумяха да насочат прецизен удар към вратата на противника.

След паузата обаче домакините се активизираха. В 66-ата минута Санти Мина засече с глава центиране на Даниел Вайс и откри резултата.

Четвърт час преди края на срещата Мина повиши на 2:0, възползвайки се от подаване на младока Фернан Торес. Именно последният бе прецизен в 90-ата минута на мача при една контраакция, с което оформи класическия триумф за " Валенсия ".
Източник: btvnovinite.bg