Тимът на Литекс спечели с категоричното 4:0 домакинството си на

...

Литекс отнесе Черноморец

Тимът на Литекс завоюва с безапелационното 4:0 семейството си на Черноморец (Балчик) в среща от шестия кръг на Втора лига. " Оранжевите " бяха по-добри от самото начало и справедливо завоюваха дуела в Ловеч. В последния половин час тимът на Живко Желев беше с човек по-малко, откакто Илиян Капитанов получи втори жълт картон. Тонислав Йорданов откри с изстрел с глава от вратарското поле в деветата минута. В 18-ата минута Иван Митев направи 2:0, а в последните секунди на първата част Капитанов направи добавка за 3:0. В 65-ата минута крайният резултат оформи Александър Аспарухов, който надбяга защитник на гостите. Така ловчанлии се върнаха към победния ход. В идващия кръг Литекс гостува на Кариана (Ерден). Черноморец пък приема Пирин (Благоевград). Втора лига 6 кръг, неделя 25 август  Литекс 4:0краен резулат  Черноморец (Балчик)