Тимът на Кротоне удари с 3:0 Верона при гостуването си

...

Отборът на Сашо Тонев изплува без Сашо Тонев

Тимът на Кротоне удари с 3:0 Верона при гостуването си града на Ромео и Жулиета в среща от 21-ия кръг на Серия " А ". В състава на гостите, който се бори за оцеляване в италианския хайлайф, отсъстваше българският национал Александър Тонев. Андреа Барберис откри резултата още в третата минута, а през второто полувреме Адриан Стоян и Федерико Ричи фиксираха крайния резултат.

Трябва да се означи, че при 2:0 за Кротоне Бруно Зукулини от домакините напусна терена с пряк червен картон. С триумфа през днешния ден съставът на Валтер Дзенга мина над рисковата зона - по същото време СПАЛ 2013 не съумя да надвие Удинезе. " Акулите " имат 18 точки, до момента в който Верона и СПАЛ 2013 са с 13 и 16. На последното място е обреченият Беневенто със 7 точки.