Тимът на БАТЕ Борисов преодоля третия квалификационен кръг на Шампионската

...

БАТЕ Борисов изхвърли Славчев и Карабах от Шампионската лига

Тимът на БАТЕ Борисов преодоля третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Отборът от Беларус приключи 1:1 вкъщи с Карабах в реванша и с общ резултат 2:1 в профил клуба от Азербайджан.

За Карабах в стартовия състав беше българският халф Симеон Славчев, който остана на терена до 77-ата минута, когато бе заменен.

В 20-ата минута Мирко Иванич се откъсна напред и остана самичък против вратаря на Карабах. Иванич съумя да преодолее стража и даде задатък на БАТЕ в резултата.

В 54-ата минута Мичел изравни резултата, откакто с глава от напълно блиизко разстояние заби топката във вратата на отбора от Беларус.

БАТЕ въпреки всичко задържа равенството до края на дуела и това бе задоволително на отбора, с цел да продължи напред. Задачата на БАТЕ бе улеснена и от аления картон на Иносент Емегара от Карабах, който бе отхвърлен от игра в 77-ата минута. БАТЕ Борисов (Беларус) - Карабах (Азербайджан) 1:1 (общ резултат 2:1) 1:0 Иванич (20) 1:1 Мичел (54) МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА