Тимът на Аталанта спечели с 2:0 домакинството си на Удинезе

...

Аталанта удари Удинезе и дебне Милан

Тимът на Аталанта завоюва с 2:0 семейството си на Удинезе и продължава да дебне Милан, който все още държи последното от " европейските " места в класирането на Серия " А ". Към момента разликата сред " нерадзурите " от Бергамо и " росонерите " е три точки в интерес на гранда, който тази вечер излиза против Ювентус.

Попаденията за бергамаските осъществиха Андреа Петаня и Андреа Масиело. Първият се възползва от неточност на гостите в 68-ата минута, а в 74-ата Масиело откри мрежата след осъществяване на ъглов удар. Статистиката демонстрира, че Аталанта е измежду тимовете в италианския хайлайф, които са най-резултатни при обстановки след корнер.

Стипе Перица преди почивката и Данило имаха опция да поразят вратата на Пиерлуиджи Голини, само че това не се случи и крайният резултат бе 2:0 за домакините. Сега пред футболистите на Джан Пиеро Гасперини предстоят два относително леки дуела - вкъщи против Сампдория и посещение на новака СПАЛ 2013.

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Серия А 30 кръг, събота 31 март  Аталанта 2:0краен резулат  Удинезе