Тимът на Андрей Гълъбинов завърши 1:1 с Киево в домакинството

...

Грифоните на Гълъбинов спряха негативната си серия

Тимът на Андрей Гълъбинов приключи 1:1 с Киево в семейството си от 5-ия кръг на Серия " А ", а родният национал остана на пейката през всичките 90 минути. На " Луиджи Ферарис " играчите на Иван Юрич поведиха в 62-ата минута с гол на Диего Лаксалт, само че попадение на Перпарим Хетемай в 73-ата минута възвърне равенството.

След едно скучно първо полувреме, което бе изпълнено с доста неточности от страна на двата тима, нямаше попадения. Второто полувреме бе много по-интересно, като домакините започнаха по-добре и стигнаха до гол. Гостите пък очевидно имаха потребност от този леден душ, с цел да почнат да играят, като малко по-късно изравниха, а минутите до края се пробваха и да стигнат до цялостен поврат.

Въпреки това двата отбора разделиха точките. Гълъбинов във втори следващ мач остана на пейката през всичките 90 минути, като титуляр стартира 16-годишният Пиетро Пелегри, който означи две попадения против Лацио предходната неделя.

" Грифоните " прекъснаха серията си от три следващи провали, само че останаха без победа в шампионата. " Летящите магаренца " пък записаха второ следващо тъждество, само че от четири кръга нямат триумф в калчото.

СЪСТАВИТЕ

МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Серия А 5 кръг, сряда 20 септември  Аталанта 5:1краен резулат  Кротоне