Тимът на Аликанте с Константин Костадинов в състава си стартира

...

Аликанте и Константин Костадинов започнаха със загуба на четвъртфиналите в испанската Leb Oro

Тимът на Аликанте с Константин Костадинов в състава си започва със загуба в плейофите на испанската Leb Oro. Българинът и неговите съотборници отстъпиха при визитата си на Форка Лейда със 73:84 в първия мач от четвъртфиналите във втора испанска дивизия.

Домакините имаха водачеството в свое притежание през цялото първо полувреме, извоювано с 43:32. След спирането гостите не открих път към обрата и трябваше да се примирят със загубата.

Костадинов се включи в стартовата петица и се задържа в игра 23 минути. Българският национал записа 7 точки, 4 битки и 3 асистенции. При стрелбата си той бе 2/3 от междинна отдалеченост и 1/1 зад арката.

Талйър Харис означи 14 точки за отбора от Аликанте.

Следващият мач ще бъде на следващия ден (неделя), а Костадинов и компания още веднъж ще са посетители.