Телевизионните зрители на мача между Истанбул Башакшехир и Сивасспор бяха

...

Открий футболистите: Зрителите се видяха в чудо!

Телевизионните фенове на мача сред Истанбул Башакшехир и Сивасспор бяха извънредно затруднени, с цел да открият играчите на гостите от Сивас на своите екрани.

Причината за това бяха белите екипи на отбора, които се сливат със заснежения терен. За сметка на това пък футболистите на Истанбул Башакшехир блестящо изпъкваха поради оранжевите си фланелки.

В началото на мача нямаше проблеми с различаването на играчите на Сивасспор, само че с напредването на времето снеговалежът над Истанбул се усили и в края на дуела теренът беше затрупан от бяла пелена.

Срещата от 19 кръг на турската Суперлига приключи при резултат 1:1. Даниел Алексич даде задатък на домакините в 38-ата минута, а Хакан Арслан изравни три минути преди почивката.

Двата отбора са съседи в класирането на шампионата и имат по 23 точки. Сивасспор е 10-и поради по-добрата си голова разлика. Истанбул Башакшехир е на 11-а позиция.
Източник: fakti.bg