Телевизионна спортна програма за неделя, 12 януари
Телевизионна спортна стратегия за неделя, 12 януари 2020 година:
08:30:часа Тенис, шампионат за мъже в Аделаида Евроспорт 1
08:30 часа Тенис, шампионат за дами в Оклънд F+/Sport+ HD
09:30 часа Тенис, АТР CUP MAX Sport 1
10:00 часа Ски, Семеен кодекс дами супер Г за композиция в Алтенмаркт Евроспорт 1
11:00 часа Голф MAX Sport 2
11:25 часа Ски, Семеен кодекс мъже, слалом в Аделбоден Евроспорт 1
12:30 часа: Северна композиция, Семеен кодекс във Вал ди Фиеме Евроспорт 1
13:30 часа: Биатлон, Семеен кодекс в Оберхоф Евроспорт 1
13:30 часа: Баскетбол, Естудианте " - Реал (Мадрид) Нова спорт
14:25 часа: Ски, Семеен кодекс мъже, слалом в Аделбоден Евроспорт 1
15:00 часа: Снукър Евроспорт 2
15:30 часа: Биатлон, Семеен кодекс в Оберхоф Евроспорт 1
16:00 часа: Хокей на лед, СКА - Динамо (Москва) Нова спорт
16:50 часа: Ски скокове, Семеен кодекс във Вал ди Фиеме Евроспорт 1
18:00 часа: Баскетбол, Валенсия - Ховентут Диема спорт
18:20 часа: Волейбол, ол. подготовка дами Българска национална телевизия 3
20:45 часа: Снукър Евроспорт 2
21:00 часа: NHL, Уинипег - Нешвил MAX sport 2
22:00 часа: NВА, Вашингтон - Юта Диема спорт
08:30:часа Тенис, шампионат за мъже в Аделаида Евроспорт 1
08:30 часа Тенис, шампионат за дами в Оклънд F+/Sport+ HD
09:30 часа Тенис, АТР CUP MAX Sport 1
10:00 часа Ски, Семеен кодекс дами супер Г за композиция в Алтенмаркт Евроспорт 1
11:00 часа Голф MAX Sport 2
11:25 часа Ски, Семеен кодекс мъже, слалом в Аделбоден Евроспорт 1
12:30 часа: Северна композиция, Семеен кодекс във Вал ди Фиеме Евроспорт 1
13:30 часа: Биатлон, Семеен кодекс в Оберхоф Евроспорт 1
13:30 часа: Баскетбол, Естудианте " - Реал (Мадрид) Нова спорт
14:25 часа: Ски, Семеен кодекс мъже, слалом в Аделбоден Евроспорт 1
15:00 часа: Снукър Евроспорт 2
15:30 часа: Биатлон, Семеен кодекс в Оберхоф Евроспорт 1
16:00 часа: Хокей на лед, СКА - Динамо (Москва) Нова спорт
16:50 часа: Ски скокове, Семеен кодекс във Вал ди Фиеме Евроспорт 1
18:00 часа: Баскетбол, Валенсия - Ховентут Диема спорт
18:20 часа: Волейбол, ол. подготовка дами Българска национална телевизия 3
20:45 часа: Снукър Евроспорт 2
21:00 часа: NHL, Уинипег - Нешвил MAX sport 2
22:00 часа: NВА, Вашингтон - Юта Диема спорт
Източник: topsport.bg
КОМЕНТАРИ