Тежко поражение за Зоря Луганск в украинския шампионат! Съперникът на

...

"Зоря" с тежко поражение преди гостуването на ЦСКА

Тежко проваляне за " Зоря " Луганск в украинския шампионат! Съперникът на ЦСКА в Лигата на конференциите загуби с 1:6 от " Шахтьор " Донецк като посетител в мач от 11-ия кръг.

" Миньорите " водеха с 3:0 по-късно повече от половин час игра с две попадения на Фернандо (11' и 36') и едно на Педриньо (28').

" Зоря " понижи изоставането си в 63' посредством Олександър Гладкий, само че голът се оказа почетен. Домакините повишиха на 4:1 в 71', когато се разписа Тете, по-късно Данило Сикан също записа името си измежду голмайсторите в 80', преди Тете да оформи крайния резултат в 90'.

В класирането води " Шахтьор " с 26 точки, а " Зоря " заема четвъртата позиция с 20.

ЦСКА приема " Зоря " в четвъртък (21 октомври) от 22:00 ч. на ст. " Васил Левски " в София.

Източник: btvnovinite.bg