Тази вечер ще се проведат и последните мачове от четвъртия

...

Финална порция сблъсъци от Лигата на нациите

Тази вечер ще се проведат и последните мачове от четвъртия кръг на новия шампионат на УЕФА Лигата на нациите. Извън упования с голям интерес и възторг дуел на България против Норвегия в Осло, безспорният пирон в програмата е конфликтът сред международния първенец Франция и Германия на “Стад дьо Франс” в Париж. Германия е под голямо напрежение, а столът на селекционера Йоаким Льов се клати съществено след загубата с 0:3 от Холандия преди няколко дни. Това обаче не заблуждава селекционера на Франция Дидие Дешан.
“Гледах мача с Холандия в елементи и Германия беше тимът, който доминираше. Липсваше им завършващият удар. Не чакам да видя един демобилизиран тим, а в противен случай. Нашата цел си остава ясна - победа, три точки и първо място в групата”, разяснява опитният експерт. Франция е в серия от 14 мача без загуба, до момента в който Германия има едвам три победи в последните си 12 мача. Във краткотрайното класиране Франция води с 4 точки, до момента в който Германия има единствено 1.
Двата отбора са играли между тях до момента 30 пъти, като салдото е 13 победи за Франция, 9 за Германия и 8 равенства.
RESULTS

Goals. Shocks. Drama.
Game of the night? #NationsLeague pic.twitter.com/POIwCK1JgO
— UEFA Nations League (@UEFAEURO) October 15, 2018 В различен забавен мач довечера се изправят Украйна и Чехия, които водят борбата за първото място в група 1 на Лига В и надлежно нанагорнище в горната дивизия.
Лига А, група 1 Франция - Германия МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Лига В, група 1 Украйна - Чехия МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Лига В, група 4 Ейре - Уелс МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Лига С, група 3 Норвегия - България МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Словения - Кипър МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Лига D, група 1 Казахстан - Андора МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Латвия - Грузия МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Лига D, група 4 Армения - Македония МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК Гибралтар - Лихтенщайн МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ГЛЕДАЙТЕ ТУК   Снимка: ©Getty Images