Тази събота и неделя се подновяват първенствата във Втора Професионална

...

Ботев /Враца/ гостува в Бургас, ясни са съдийските наряди за началото на полусезона

Тази събота и неделя се възобновяват шампионатите във Втора Професионална лига и елитните младежки групи.
В събота от 14:00 часа "Ботев " /Враца/ гостува на "Нефтохимик " в Бургас. Двубоят от 18-ти кръг е поверен на Никола Петров, с асистенти Венцислав Банчев и Мартин Мачев. За четвърти арбитър е назначен Димо Димов. Действията на бригадата ще следи Райчо Райчев.
В същия ден и час "Монтана " гостува на "Марица ". Стефан Павлов, благодарение на Станимир Илков и Мирослав Желев, ще управлява срещата в Пловдив. Сред длъжностните лица са също четвъртият арбитър Йото Гарабедов и наблюдаващият Милко Николов.
В неделя от 13.30 ч. са конфликтите на "Ботев " и "Монтана " в U19. Врачани са домакини на "Славия ". В този мач на рефера от Монтана Николай Малжански ще асистират Павлета Рашкова и Любин Димитров. Техните сътрудници Борислав Ненков, Димитър Димитров и Петър Стойчевски ще се изявят в София. Те са с наряд за срещата "Левски " – "Монтана ".
Източник: bulnews.bg