Тайлър Сегин вкара 29 секунди преди края на продължението и

...

Далас надигра Отава, Флорида разби Детройт

Тайлър Сегин вкара 29 секунди преди края на продължението и Далас Старс победи Отава Сенатърс с 4:3, заобикаляйки от първа серия от три провали от началото на постоянния сезон.

Нилс Лундквист изравни 5:06 минути преди края на третата част, а Миро Хейсканен се разписа два пъти в първата третина. Дерик Брасар, Томас Чабот и Травис Хамоник бяха точни за Сенатърс.

Крис Тиърни вкара първия си гол за сезона и Флорида Пантърс стигна до четири попадения във втората третина за победа с 5:1 против Детройт Ред Уингс. Мат Кирстед пък записа първото си попадение за Флорида като цяло, откакто той и Тиърни бяха включени тази седмица от тима от Американската хокейна лига (АХЛ) Шарлът.

Еету Луостаринен, Джош Mехюра и Матю Ткачук вкараха останалите голове за тима на Флорида, който е с точка зад Ред Уингс и на пето място в Атлантическата дивизия. Джонатан Бергрен записа единственото попадение за Детройт.

Пиер-Люк Дюбоа означи два гола и направи асистенция, а Конър Хелебюк избави 29 удара при победа на Уинипег Джетс с 4:2 против Сейнт Луис Блус. Кайл Конър, Блейк Уийлър и Коул Перфети също бяха точни за Джетс, които са с три следващи победи и са спечелили седем от последните осем мача.

Робърт Томас и Джош Лейво бяха точни за Блус, които изгубиха за пети път в последните си шест мача.