ТАМПА, Флорида (AP) — Брайдън Пойнт има три гола и

...

Пойнт има 3 гола и 3 асистенции, Кучеров добавя гол и 4 асистенции, докато Светкавицата победи Рейнджърс с 6-3

ТАМПА, Флорида (AP) — Брайдън Пойнт има три гола и три асистенции, Никита Кучеров добави гол и четири асистенции, а Тампа Бей Лайтнинг се събра, с цел да победи водещия в Дивизията Метрополитън Ню Йорк Рейнджърс с 6-3 в четвъртък вечерта.

Стивън Стамкос и Антъни Дюклеър също означиха, а Андрей Василевски приключи с 25 спасявания като Светкавицата се върна от пасиви от 2-0 и 3-2. Тампа Бей държи най-голямата уайлд кард в Източната конференция — четири точки пред Ню Йорк Айлъндърс и Детройт, които са равни за втората уайлд кард.

Страхотен пас от бекхенд на Пойнт към Стамкос по време на пауър-плей направи 4-3 при 7:15 оставащи точки в третия, а Пойнт направи своя четвърти хеттрик 2:03 по-късно, преди да асистира за празната врата на Кучеров с 3:38 оставащи точки за връх в кариерата си от шест точки, които също изравниха върха на тима.

Кучеров, втори в НХЛ със 112 точки, се причисли към Конър Макдевид от Едмънтън като единствените дейни играчи с три или повече...