Талантът на Черно море Николай Златев бе с основна заслуга

...

Златев: Влязох с огромна мотивация, яд ме е за гредата

Талантът на Черно море Николай Златев бе с съществена заслуга за домакинската победа на своя тим с 2:1 над Ботев (Враца). 17-годишният нападател влезе при започване на второто полувреме при резултат 0:1 и след ужасно показване оказа помощ на своите да извърнат резултата.
 Курьор измъкна Черно море против Ботев в 92-ата минута, младежки национали на България блестят Курьор измъкна Черно море против Ботев в 92-ата минута, младежки национали на България блестят
“Влязох на полувремето с голяма мотивация, с цел да спечелим сигурно, тъй като тази победа беше доста значима. Получи ми се още първоначално и оттова потегли играта.

Първото полувреме не беше толкоз зле, само че сигурно сме първокласен тим и можеше да се представим по-добре.

Искахме да вкараме заостреност в офанзива, да спечелим трите точки и да сме в челото на класирането.

Вианги давам максимума от себе си. Единствено ме е гняв за гредата, която уцелих, тъй като можехме да излезем напред доста по-рано. Давам максимума от себе си, борим се за титулярното място.

Илиан Илиев сигурно липсваше, тъй като имаме сигурност с него, само че и Петьо дава сигурност ”, разяснява Златев след успеха.