Свищов. Четирима състезатели представиха град Свищов и клуб Академик“ на

...

Велико Търново: Ясен Тодоров от Свищов получи бронзов медал от Държавно първенство по киокушин карате

Свищов. Четирима състезатели показаха град Свищов и клуб „ Академик “ на тазгодишното издание на Държавното състезание на Българска карате киокушин федерация, което се организира в Пловдив, оповестиха от пресцентъра на Община Свищов . В конкуренцията участваха общо 220 състезатели във възрастовите групи: деца до 12 и деца до 14 години.
Възпитаник на сенпай Митко Божанов – Ясен Тодоров реализира най-хубаво класиране. След две следващи победи, доближи до полуфиналния кръг на конкуренцията. След последното състезание Ясен остана трети. За достижението си състезателят беше награден с грамота и бронзов орден.
До влиятелните оценки не съумяха да доближат Кристиян Кирилов, Иван Петров и Йоан Захариев.
Всички каратисти от школата на Митко Божанов не престават подготовката си за идващите събития от държавния състезателен календар на Българска карате киокушин федерация.
Източник: focus-news.net