Световният шампион от 2014 година Германия победи с 1:0 Чехия

...

Германия с икономична победа над Чехия

Световният първенец от 2014 година Германия победи с 1:0 Чехия като хазаин в Лайпциг в контролна среща преди дуелите от Лигата на нациите тази седмица. Победното попадение означи Валдшмид в 13-ата минута.

Очаквано, домакините преобладаваха през първата част и можеха да водят с повече от един гол, само че пропуснаха няколко положителни шанса. Единственото попадение бе в 13-ата минута, когато се разписа нападателят на Фрайбург Джан-Лука Валдшмит. Щурмът потегли след по диагонал подаване на Антонио Рюдигер към Баку. Дебютантът дриблира към пеналтерията, Нойхаус стреля, само че стражът Павленка мазета. При добавката обаче Валдшмит разпечата мрежата на чехите.

В края на частта с две отлични намеси Павленка опази вратата си от втори гол довечера.

В 51-ата минута германците претендираха за углавен удар поради игра с ръка на Сучек в наказателното поле, само че арбитърът даде знак играта да продължи. Маншафта сподели малко от играта си от първите 45 минути през втората част, до момента в който чехите бяха по-активни, само че в последна сметка резултатът се резервира и Бундестима се оказа крайният победител.
.native-ad-suggested-news { position: relative; margin-bottom: 40px; width: 100%; padding: 20px 0; border-top: 1px solid #e7e7e7; border-bottom: 1px solid #e7e7e7; }.native-ad-suggested-news h2,.native-ad-suggested-news h2 a { font-weight: normal; margin-bottom: 10px; font-family: `Roboto Slab`,serif; color: #000!important; }.native-ad-suggested-news h2 { margin-bottom: 10px; }.native-ad-suggested-news.img-responsive { width: 100%; }.native-ad-suggested-news.img-wrapper { overflow: hidden; }.native-ad-suggested-news.native-ad { display: block; width: auto; height: 18px; background: #ffffff; float: left; bottom: 0; }.native-ad-suggested-news.ad-link { display: inline-block; float: right; margin-right: 4px; line-height: 8px; font-family: Roboto,sans-serif; font-size: 12px; line-height: 10px; color: #777; }.native-ad-suggested-news.barcode { display: inline-block; float: left; width: 13px; height: 10px; margin-right: 5px; border-radius: 0; max-width: 13px!important; }.video-bellow-article { position: relative; display: block; } function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `