Суворово и Спартак завършиха наравно 1:1 в мач от деветия

...

Спартак изпусна победата в Суворово в продължението

Суворово и Спартак приключиха наедно 1:1 в мач от деветия кръг на Трета лига - Североизточна група. Варненци бяха на крачка от успеха, само че изпуснаха трите точки в даденото от реферите продължение.

Възпитаниците на Енгибар Енгибаров сътвориха много положения за гол в днешния мач, само че през първото полувреме нямаха шанс да ги осъществят.

Така се стигна до 69-ата минута, когато Илиян Неделчев откри резултата. След центриране отляво той бе открит непокрит към точката на дузпата, овладя коженото кълбо и го вкара в мрежата за 0:1.

В даденото от арбитъра продължение обаче Суворово съумя да изравни резултата.

Варненци несъмнено не бяха удовлетворени от съдийството, поради доста неточности в техен ущърб.

Съставът на Спартак: Миро Марков, Александър Йовчев, Боян Илиев, Иван Великов, Стефан Иванов, Тодор Маринчев (60 Милен Николов), Васко Боев, Илиян Неделчев (90 Мартин Костов), Валентин Веселинов, Даниел Димитров (62 Иво Михайлов), Ивайло Русев

Източник: petel.bg