Струмска слава (Радомир) постигна важен успех с 1:0 над Черноморец

...

Струмска слава с минимален успех над Черноморец

Струмска популярност (Радомир) реализира значим триумф с 1:0 над Черноморец (Балчик) в среща от 26-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение падна в 79-ата минута, а негов изпълнител бе Александър Аспарухов. Нападателят на домакините се възползва от неточност в отбраната на гостите и донесе триумфа на отбора си в заключителните минути на срещата.

Днешният триумф изстреля Струмска популярност на 8-о място във краткотрайното класиране с актив от 33 точки. Черноморец пък остава на 10-а позиция с три точки по-малко. В идващия кръг Струмска популярност гостува на Монтана, а Черноморец приема Литекс. И двата дуела ще се играят на 04.05 (събота). Втора лига 26 кръг, четвъртък 25 април  Струмска популярност 1:0краен резулат  Черноморец (Балчик)