Стефан Дончев и други бивши спартаклии направиха фурор във втория

...

Стефан Дончев и други бивши спартаклии правят фурор на мач в Провадия

Стефан Дончев и други някогашни спартаклии направиха възторг във втория мач на Черноморец (Бяла) в “А ” регионална група.

Те помогнаха на тима да вземе втора победа подред – с 3:1, над Атлетик в Провадия.

На полувремето домакините водеха с 1:0, само че след почивката Стефан Дончев се развихри и е съществена заслуга за цялостния поврат. Първо, той извърши фаул, вратарят мазета и братът на Чечи – Диян Дончев, довкара топката в мрежата за 1:1. Малко по-късно Стефан Дончев направи 2:1 с превъзходно осъществяване от 35-метров пряксвободен удар, а след това подаде и за третото попадение на своите.

Освен братя Дончеви, за Бяла играха също Николай Станчев, Марин Петров и Свилен Иванов.

Черноморец е водач след втория кръг с цялостен актив от 6 точки и голова разлика 6:1.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!