Старши треньорът на Севиля“ Винченцо Монтела не можеше да си

...

Монтела: Бен Йедер беше фантастичен

Старши треньорът на „ Севиля “ Винченцо Монтела не можеше да си откри място от наслада след успеха над „ Манчестър Юнайтед “ с 2:1 и класирането за четвъртфинал в Шампионската лига.

Той поздрави целия тим и посвети триумфа на последователите, само че не се стърпя да уточни и героя на вечерта- Уисам Бен Йедер.

" Той беше просто приказен. Радвам се, тъй като той сподели, че даже и да не стартира като титуляр, е изцяло съсредоточен, когато влезе на терена. Няма по какъв начин да е другояче, откакто вкара единствено пет минути след влизането си и то против „ Юнайтед “, сподели италианският експерт.

" За мача мога да кажа, че заслужавахме да се класираме. Преди почивката направихме една добра игра, контролирахме топката и безусловно почукахме на вратата за минаване в идващия кръг. През второто полувреме бяхме по-концентрирани върху владеенето на топката “, добави Монтела.
Източник: bnr.bg