Старши треньорът на Хебър Фулвио Пеа коментира загубата с 1:2

...

Фулвио Пеа: Не разбрахме кога ни вкараха

Старши треньорът на Хебър Фулвио Пеа разяснява загубата с 1:2 от Локо (Пловдив).

" Много добра беше реакцията след попадението на Локо Пд. Борихме се много и се опитвахме да върнем гола. Второто полувреме съперникът беше много по-активен, само че успяхме да удържим резултата, преди за 5 минути да изпуснем нещата от надзор. Получи се дисбаланс и ни вкараха втори гол. Дори не се усетихме по кое време ни вкараха. Оттам насетне бяхме доста положителни до края на частта. Не беше елементарно да преодолеем подобен бърз гол. Много съм удовлетворен от тези 45 минути.
 Николай Киров пред завръщане отпред на Ботев (Пловдив)?