Старши треньорът на Ботев (Пловдив) - Николай Киров не остана

...

Николай Киров: Стивън Петков тепърва ще разгръща своя потенциал

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) - Николай Киров не остана доста удовлетворен от представянето на своите футболисти след равенството със Славия довечера. Двата отбора приключиха наедно 1:1.

Ботев (Пловдив) и Славия приключиха наедно 1:1
Славия не съумя да спъне Ботев за Топ 3, " златната " запаса Стивън Петков още веднъж воин в Пловдив (ВИДЕО)

И двата тима останаха с човек по-малко по време на срещата

" Не съм удовлетворен от първото полувреме, което проспахме. От това ни пристигнаха проблемите. След почивката бяхме мобилизирани и се усъвършенства представянето ни. Поделихме си по едно полувреме, тъй че закономерно тъждество съгласно мен. На почивката дадохме нужните насоки. Говорихме със състезателите да вкарат малко повече експанзия. След гола ни много се накъса играта и нямаше нужната динамичност, с цел да има и положения. Стивън Петков занапред ще разпростира своя капацитет. Вече навлиза в темп след травмата. Водени са диалози сред мен и управление и на 99% нещата за нов контракт са конкретизирани. Ръководството би трябвало да стартира диалози за удължение на контрактите и на част от играчите ", сподели Киров пред сътрудниците от " Диема ".