Старши треньорът на Арда Кърджали - Александър Тунчев, призна, че

...

Александър Тунчев: Липсваше ни последният пас, затова нямахме положения

Старши треньорът на Арда Кърджали - Александър Тунчев, призна, че тимът му не е основал кой знае какви голови положения при в 32-ия кръг на Първа лига, приключила при резултат 0:0. Кърджалийци остават на 2-о място в плейофната група за 7-10 място, само че изостават на 7 точки от днешния си противник.

" Определено първото полувреме беше по-добро за нашия тим през днешния ден. Преди почивката стояхме много по-добре, разигравахме топката, създадохме няколко обстановки, в които или последният пас, или завършващият удар ни липсваше. И по този начин не успяхме да осъществяваме гол ", стартира треньорът на гостите своя разбор.

" През второто може би ненапълно и нервността в нашия тим пристигна малко допълнително. Защото искахме непременно да победим. И по този начин много прибързано действахме. Въпреки всичко, имахме една или две обстановки, в които можехме да отбележим гол, само че не успяхме. След наши неточности в последната минута безусловно Славия можеше да ни означи гол. Но за наше благополучие не се случи. Наистина през днешния ден нямахме кой знае какво чисто голово състояние. По-скоро беше това, което споделих и доскоро. Че ни липсваше последния пас преди завършващия удар. И това си оказа въздействие, приключи Тунчев.