Станаха ясни стартовите състави на Верея и Левски, които излизат

...

11-те на Верея и Левски, 18-годишен вратар дебютира за столичани

Станаха ясни стартовите сформира на Верея и Левски, които излизат един против различен на " Трейс Арена ". Двубоят е от последния кръг на плейофите в Първа лига. " Сините ", които са трети в класирането, имат потребност от една точка, с цел да си подсигуряват мястото на баража за Лига Европа. Там към този момент е Черно море. Столичани могат да не се класират, в случай че изгубят в Стара Загора и Берое победи ЦСКА-София на " Българска войска ". Интересното е, че Делио Роси е заложил на 18-годишния вратар Петър Иванов, който дебютира за първия отбор. Младокът е предпочетен пред Димитър Шейтанов, до момента в който капитанът Божидар Митрев и Николай Кръстев са отвън групата заради разнообразни проблеми.
Италианецът е направил още четири промени от загубата с 2:3 от " алените ". От първата минута се завърнаха Холмар Ейолфсон, Давид Яблонски, Жорди Гомес, които бяха осъдени и Антонио Вутов.
ВЕРЕЯ - ЛЕВСКИ 0:0

ВЕРЕЯ: Даниел Наумов, Здравко Илиев, Илия Мунин, Иво Иванов, Веселин Минев, Симеон Мечев, Илиян Йорданов, Денислав Станчев, Валери Домовчийски, Венцислав Христов
ЛЕВСКИ: Петър Иванов, Роман Прохазка, Холмар Ейолфсон, Давид Яблонски, Иван Горанов, Васил Панайотов, Филипе Нашименто, Жорди Гомес, Паулиньо, Антонио Вутов, Ривалдиньо
СЪСТАВИТЕ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛЕВСКИ ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ВЕРЕЯ
ГЛЕДАЙТЕ ТУК Първа лига 10 кръг, неделя 20 май  Верея (Стара Загора) 20:00предстои  Левски