Станаха ясни стартовите състави на ЦСКА-София и Ботев (Пловдив), които

...

11-те на ЦСКА-София и Ботев Пд, гостите без футболиста, който шокира червените за Купата

Станаха ясни стартовите сформира на ЦСКА-София и Ботев (Пловдив), които иззизат в мач от 36-ия кръг на Първа лига. Срещата е от извънредно значение за домакините, които при победа през днешния ден и еднакъв или загуба на Лудогорец против Черно море в Разград ще побеждават с купата.

Червените са без санкции Кристиян Малинов, а Бодуров и Турицов са контузени. Гостите пък не са съумели да съберат група от 18 индивида и по тази причина са с един футболист по-малко. От състава липсва основният защитник Кристиан Димитров, който преди няколко седмица вкара решаващия гол за своя тим против ЦСКА-София на реванша за Купата за крайното 3:3, когато пловдичнати към този момент играеха с двама индивида по-малко на " Армията ", и по този метод изхвърли алените от шампионата.

Аут за канарчетата е и осъденият Антонио Вутов.

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Черниаускас, 2. Атанасов, 4. Чорбаджийски, 3. Жеферсон, 24. Томаш, 16. Бикел, 6. Пинто, 10. Евандро, 20. Тиаго, 8. Джеси, 22. Соу

БОТЕВ ПД: 22. Кайзер, 28. Филипов, 3. Пиргов, 2. Перейра, 24. Марин, 6. Ничев, 17. Балтанов, 8. Неделев, 11. Добрев, 66. Кардосо, 7. Тонев МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА