Станаха ясни стартовите състави на АЕК Ларнака и Левски. Първият

...

11-те на АЕК и Левски, сините с една промяна в атака

Станаха ясни стартовите сформира на АЕК Ларнака и Левски. Първият мач от втория прелиминарен кръг на Лига Европа започва в 18:30 часа в Ларнака.

Наставникът на " сините " Петър Хубчев залага от първата минута на Дени Алар, който дебютира в титулярния състав на столичани. Деветката на 26-кратните първенци на България към този момент вкара своя първи гол в шампионата против Ружомберок, само че за първи път стартира от първата минута.

На вратата още веднъж е Милан Миятович, макар завръщането в отбора на Николай Михайлов, който пропусна първите мачове заради контузия. Пред него в защита са Живко Миланов, Янис Каргас, Нуно Рейш и Иван Горанов. Кали Тиам, Мартин Райнов и Давиде Мариани работят зад Станислав Иванов, Паулиньо и Алар.

АЕК - ЛЕВСКИ 0:0
АЕК: 25. Тоньо Рамирес, 13. Хевел, 18. Гонзалес, 5. Мойсов, 27. Раул, 41. Начо Касес, 4. Труюлс, 22. Састре, 99. Джиану, 10. Тричковски, 8.Акоран

ЛЕВСКИ:
Милан Миятович, Живко. Миланов, Янис Каргас, Нуно Рейш, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Давиде Мариани, Станислав Иванов, Паулиньо, Дени Алар

Съдия:
Тиаго Мартинш (Португалия)
Стадион: " АЕК Арена " Лига Европа 2 кръг, четвъртък 25 юли  АЕК Ларнака 18:30предстои  Левски