ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Джоел Фараби вкара втория си

...

Вторият гол на Джоел Фараби издига Флайърс над Уайлд с 4-3 в продълженията

ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Джоел Фараби вкара втория си гол за вечерта в 3:36 часа на продължението, с цел да донесе победа на Филаделфия Флайърс с 4-3 над Минесота Уайлд в петък вечер.

Тайсън Форестър и Оуен Типет също вкараха за Флайърс, които завоюваха три от четири. Картър Харт направи 26 спасявания.

Маркъс Йохансон, Райън Хартман и Мат Болди означиха за Уайлд, които са 1-7 след загубата на звездния нападател Кирил Капризов поради травма на 30 декември.

Марк-Андре Фльори от Минесота спря 31 изстрела, като остана еднакъв с Патрик Рой за второто място в листата с победи в кариерата на НХЛ.

В началото на продълженията Матс Зукарело от Минесота беше извикан за попречване. Уайлд унищожи по-голямата част от полученото 4-на-3, само че до момента в който силовата игра изтичаше, Фараби означи в удар на Егор Замула за победител в играта.

Минесота означи два гола за по-малко от три минути при започване на третия мач, с цел да поведе с 3-1. Хартман вед...