Сръбският офанзивен халф Лазар Туфегджич няма да бъде на разположение

...

Туфегджич аут за Локомотив София и Черно море

Сръбският нападателен халф Лазар Туфегджич няма да бъде разполагаем на Саша Илич за последните два мача на ЦСКА до края на есенния дял. Техничарят получи разтежение в задната част на лявото бедро против Локомотив Пловдив. Първоначално бе ясно, че Туфа, както е именуван в родината си и „ алената “ съблекалня ще пропусне семейството на Локомотив София в неделя.

Надеждите обаче бяха, че той ще се възвърне за гостуването на Черно море на 12 ноември. Преминатите спомагателни медицински прегледи са посочили, че 25-годишният сърбин ще се нуждае от най-малко 7-10 дни отмора, което го вади от сметките и за визитата на „ Тича “.Туфегджич бе един от едвам двамата футболисти на ЦСКА, взели присъединяване във всеки от 16-те турнирни мача през сезона. Другият е Тибо Вион. В тях полудащитникът записа 735 минути, 4 асистенции и два гола, които пристигнаха в последните три мача на отбора. Той означи дебютното си попадение в шампионата при успеха с 4:0 над Ботев Враца, а по-късно донесе триумфа с 1:0 над Локомотив Пловдив.

Източник: novsport.com