Спортният талант на Еврофутбол Нургюл Салимова вече е с титлата

...

Талантът на Еврофутбол Нургюл Салимова вече е Гросмайстор по шах

Спортният гений на Еврофутбол Нургюл Салимова към този момент е с купата Гросмайстор при дамите, откакто се класира на 20-о място на европейското самостоятелно състезание по типичен шахмат за дами, което се състоя в Анталия, Турция от 10 до 23 април.
 Талантът на Еврофутбол Радина Борисова завоюва бронз по таекуондо G1 Sofia Open
С резултата си 16-годишната състезателка на клуб " Бургас 64 " покри последната от трите нужни правила, с цел да бъде одобрена с най-високо звание измежду дамите.

Друг Спортен гений на Еврофутбол – Гергана Топалова е с ново рекордно класиране в международната класация при дамите, където заема 603-то място при актуализацията на класацията от 22.04.

Тази седмица 19-годишната българка се състезава на тенис-турнира в Андижан, Узбекистан, който е с награден фонд 25 000 $. Седмата сложена Топалова отстрани в последния кръг на пресявките №12 Илона Кремен от Беларус с 6:2, 6:4 след 1 час и 46 минути игра, с което си обезпечи присъединяване в главната скица. Жребият обаче, срещна една против друга Гери и друга българка – Петя Аршинкова.
Източник: offnews.bg