Спортният директор на Септември (София) Кристиян Добрев остана бесен от

...

Шеф на Септември заформи скандал в Бистрица, щял да си реже главата

Спортният шеф на Септември (София) Кристиян Добрев остана гневен от решението на съдиите да анулират гол на Мартин Тошев поради засада в мача с Витоша (Бистрица). На почивката Кичо отиде при съблекалните и съобщи пред рефера Станислав Ставров, че в случай че има засада ще си отреже главата.

До това кърваво деяние обаче няма да се стигне, защото повторенията демонстрираха ясно, че претенциите на Септември за основателни и засада в действителност няма. Това обаче не оправдава дейностите на някогашния капитан на Локомотив (София), който няма право да желае пояснения от съдиите. Нищо чудно Кичо да отнесе санкция от БФС за експлоадирането си. Първа лига 25 кръг, неделя 11 март  Витоша (Бистрица) 0:071 минута  Септември (София)