Специалният удар на Педро Поро от 25 ярда помогна на

...

Ударът на Педро Поро донесе победата на Тотнъм за ФА Къп над Бърнли

Специалният удар на Педро Поро от 25 ярда оказа помощ на Тотнъм да влезе в четвъртия кръг на ФА Къп с сложна победа с 1-0 вкъщи над Бърнли.

Шпорите надалеч не бяха остарели и повтаряне на Търф Мур се появи на картите, до момента в който Анге Постекоглу не видя крайния бранител Поро да прави пробив с великолепен удар в 78-ата минута.

Това донесе на Тотнъм заслужена четвърта победа. от пет мача, само че шефът на Clarets Венсан Компани може да вземе позитивни резултати след солидно показване и в този момент ще се концентрират напълно върху оставането във Висшата лига.

Тотпорите към този момент бяха победили Бърнли с 5-2 този сезон, само че бяха пропуснаха своя воин с хеттрик от оня безоблачен септемврийски ден със Son Heung-min като посетител за Купата на Азия и гостите започнаха блестящо в северен Лондон.