Спартак Варна продължава да чака първата си победа в елита

...

Арда задълбочи кризата в Спартак

Спартак Варна продължава да чака първата си победа в елита на българския футбол и към този момент в седми следващ мач клубът не намира метод, с цел да я реализира. Този път Арда Кърджали дойде край морето, с цел да си тръгне с трите точки след 1:3.

Тонислав Йорданов още веднъж се разписа за гостите в 22', а малко по-късно Никола Борисов вкара едвам второто попадение от началото на сезона за „ варненци “.

След почивката Лъчезар Котев върна задатъка за Арда и въпреки да се стигне до ново равнене, ВАР се намеси и анулира заслужено гола на Бабалиев.

Крайното 1:3 бе завършено от Иван Коконов в последната минута на постоянното време и по този начин Кърджали към този момент има актив от 12 точки, с цел да продължи да гледа самоуверено към горната половина от класирането.
Източник: fakti.bg