Спартак се наложи с 2:0 в Червен бряг над Партизан

...

Спартак взе дербито в Червен бряг

Спартак се наложи с 2:0 в Червен бряг над Партизан в следващото дерби на Плевенска област. Двубоят е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите бяха по-добри и справедливо завоюваха.

До почивката обаче съвсем нямаше закани за двамата вратари. Веднага след нея Тихомир Тодоров от Спартак бе откаран в болничното заведение, след конфликт с Васил Михайлов за висока топка. В 55-ата минута Цветан Петров извърши фаул, вратаря мазета и Тони Паликрушев с добавка откри резултата.

Същото се случи и в 68-ата минута, само че с разнообразни реализатори. Този път Ивайло Раденцов стреля от фаул в гредата, а добавката бе на Димитър Димитров. Венцислав Миленов можеше да вкара трети гол за Спартак.

Домакините също имаха своите благоприятни условия, само че Слави Паскалев, Галин Великов и Николай Лазаров не ги осъществиха.
Северозападна Трета лига 11 кръг, неделя 14 октомври  Партизан (Червен бряг) 0:2краен резулат  Спартак (Плевен)