Спартак победи Локомотив (Дряново) в Плевен с 3:0 в мач

...

Опитни бойци поведоха Спартак за класически успех над Локомотив

Спартак победи Локомотив (Дряново) в Плевен с 3:0 в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Тон за тоталното предимство на домакините дадоха старите пушки – играещият треньор Петър Ванков, завърналият се в родния си отбор Иво Иванов, капитанът Ивайло Раденцов и Ивайло Иванов. Именно последният се разписа два пъти. В 17-ата минута той се измъкна самичък против дряновския пазач и го преодоля за 1:0. Двадесетина минути по-късно стори същото с шут по диагонала. Четвърт час преди края Андриян Димитров нахлу в наказателното поле, преодоля двама и насочи топката около вратаря – 3:0. Плевенчани можеха да вкара още, само че 3 пъти Ивайло Иванов, по 2 пъти Димитров и Ангелов, един път Макавеев пропиляха отлични благоприятни условия.

Стартови сформира:

Спартак – 30. Борислав Начев, 23. Петър Ванков, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 6. Борислав Иванов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 17. Айвън Ангелов, 18. Иво Иванов, 21. Валентино Макавеев, 31. Андриян Димитров, 7. Ивайло Иванов.

Треньор – Красимир Бислимов

Локомотив Дряново – 12. Христо Христов, 13. Денчо Шипкалиев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Калоян Калчев, 8. Константин Йорданов (капитан), 88. Явор Генчев, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 21. Емил Копаранов.

Треньор – Мартин Кръстев

Северозападна Трета лига 4 кръг, неделя 30 август  Спартак (Плевен) 3:0краен резулат  Локомотив (Дряново)