Спартак (Пловдив) завърши 1:1 с Борислав (Първомай) във втората си

...

Спартак и Борислав не се победиха, Данчо Минев с първи мач за гладиаторите

Спартак (Пловдив) приключи 1:1 с Борислав (Първомай) във втората си контролна среща от подготовката за Трета лига. Двубоят се игра на отличен терен в село Войсил.

Треньорът на „ гладиаторите “ Стефан Учиков не можеше да разчита на Христо Стамов и Пейо Батинов.

Първи мач с екипа на Спартак изигра новото попълнение Йордан Минев, който бе в ролята на централен бранител.

Отборът на Борислав откри резултата в 30-ата минута след попадение на Никола Данчев. През първите 45 минути нямаше доста положения пред двете порти.

Втората част стартира с напън на „ гладиаторите “. Любо Цеков стреля доста мощно, само че вратарят на Борислав избави. В 77-ата минута Георги Чичев преодоля двама футболисти по дясното крило, откри чудесно Любо Цеков, който не сгреши за 1:1.