Спартак (Плевен) затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига

...

Спартак сломи Партизан в пороен дъжд

Спартак (Плевен) затвърди лидерската си позиция в Северозападната Трета лига с 3:1 над Партизан (Червен бряг). Двубоят бе от 26-ия кръг на шампионата. Домакините започнаха стремително и до 12-ата минута водеха с 2:0. Станислав Иванов откри резултата с глава в 5-ата минута. След още толкоз време Ивайло Раденцов удвои след точно осъществяване на фаул. Малко преди почивката обаче проливен дъжд принуди рефера да приключи за известно време срещата. Заради наводнения терен, през второто полувреме темпото спадна. Четвърт част преди края Петьо Славчев вкара с глава и върна интригата – 2:1. Точка на разногласието сложи младият Георги Горанов с попаднието си в края на мача.

Северозападна Трета лига 26 кръг, неделя 5 май  Спартак (Плевен) 3:1краен резулат  Партизан (Червен бряг)