Спартак не успя да победи дубъла на Ботев и направи

...

Дубълът на Ботев спря Спартак за Втора лига, “гладиаторите“ изпуснаха дузпа

Спартак не съумя да победи дубъла на Ботев и направи 1:1 на стадиона в Марково. Това тъждество загуби първото място на " гладиаторите " в Югоизточната Трета лига преди решителната част от сезона.
Прочетете още
Димитър Диклиев откри в 12-та минута за дубъла на Ботев, а Мирослав Радев изравни в 38-та минута.

В 68-та минута Спартак получи дузпа, само че Мирослав Радев я пропусна.

Така с тази неверна стъпка Спартак загуби първото си място в Югоизточната Трета лига - четири кръга преди края на сезона. Тимът е в втори с 84 точки, водачът Саяна има същия актив, само че е с по-добри индикатори. Трети е Несебър, който е с 83 точки.

В сряда Спартак гостува на Атлетик Куклен и не би трябвало да бърка, тъй като по същото време Несебър е хазаин на Саяна и все някой от преследвачите на ще загуби точки.

Спартак:  Кристиян Милушев, Сами Мехмедов, Владимир Айтов, Димитър Пройчев, Димитър Балинов, Теодор Митрев, Цветелин Петров, Пламен Цончев, Георги Лазаров, Мирослав Радев, Венцислав Гюзелев

Ботев 2:  Стефан Смъркалев, Габриел Златанов, Димитър Драганов, Костадин Татаров, Станислав Работов, Бисер Бонев, Велиян Видолов, Даниел Коков, Димитър Диклиев, Иво Казаков, Мирослав Георгиев
Източник: trafficnews.bg