Созопол се наложи с 1:0 над Несебър в контролна среща

...

Несебър отстъпи на Созопол

Созопол се наложи с 1:0 над Несебър в контролна среща като посетител. И двата тима са в Югоизточната Трета лига, като Созопол е на 1-о място, до момента в който Несебър е в средата на класирането. Ариф Ферадов в 51-ата минута вкара гола, който раздели двата тима в резултата.

Мачът беше с леко преимущество за гостите от Созопол най-много във владеенето на топката. И двата тима имаха по 3-4 положителни положения за гол, само че тимът на Несебър би трябвало да съжалява за двата пропуща на Николай Дросев самичък против вратаря- по един във всяко полувреме.

Новото попълнение на Несебър- някогашният младежки национал Никола Гавов, също можеше да се разпише, само че шансът му изневери. Гавов падайки стреля, само че топката попадна в тялото на вратаря за шанс на Созопол.