Соченият за фаворит за промоция в професионалния футбол отбор на

...

Хебър спечели с човек по-малко в Симитли

Соченият за любимец за промоция в професионалния футбол тим на Хебър (Пазарджик) побед с 2:0 като посетител Септември в Симитли в среща от втория кръг на Югозападната трета лига. Победата на Хебър е още по-значима тъй като бе извоювана и с човек по-малко. А тя е и първа за сезона, до момента в който за Септември загубата е втора подред вкъщи със същия резултат.

Домакините влязоха по-добре в мача, само че нямаха шанса за вкарат гол. В средата на полувремето вратарят на Хебър Петър Дебърлиев получи червен картон от рефера Павел Цеков за игра с ръце отвън наказателното поле.

Гостите нанесоха своя удар сред 75 и 78-ма минута когато вкараха и двете си попадения. Първо Руслан Иванов осъществя дузпа, а по-късно Георги Недялков вкара и втори гол. Наставникът на Септември Спас Стоименов имаше искания към рефера за отсъдената дузпа.